Apel Fundacji WOŁYŃ PAMIĘTAMY

W przyszłym roku na Dzień Pamięci Ofiar ukraińskiego ludobójstwa, planuję w ramach fundacji „Wołyń Pamiętamy” zorganizować akcję wywieszania plakatów w każdym mieście w Polsce!!!

Jeżeli chciałbyś (łabyś) wywiesić plakaty w swoim mieście to proszę już teraz o przysłanie do mnie Twojego adresu pocztowego na skrzynkę biuro@fundacjawolynpamietamy.pl oraz podanie informacji dotyczącej szacunkowej liczby plakatów, które jesteś w stanie rozwiesić (rozmiar plakatów ok. 80/50 cm).

Musimy wspólnie powalczyć o pamięć dla Ofiar ukraińskiego ludobójstwa!!!

Przy okazji zwracam się z prośbą o podpisanie i udostępnianie petycji „STOP AKCJI PŁOMIEŃ BRATERSTWA”. Poniżej link oraz krótki opis wyjaśniający zasadność powstania petycji.
Żądamy zakazu organizowania w Polsce akcji z udziałem banderowskich organizacji, które czczą oprawców narodu polskiego!!!
Ukraińska banderowska organizacja skautowa „Płast”. To właśnie partnerzy Związku Harcerstwa Polskiego w tzw. akcji „płomień braterstwa”!!!!.
Akcja propagandowa, która zamierza zwrócić uwagę na nic nie znaczący epizod w postaci udziału petlurowców w wojnie polsko-bolszewickiej. Swoimi działaniami, organizatorzy tej akcji pragną zrzucić z siebie ciężar ludobójstwa na narodzie polskim i przedstawić siebie jako tych, dzięki którym wygraliśmy Bitwę i powinniśmy być im za to wdzięczni.
Płastuni są mocno zaangażowani na Ukrainie w upamiętnienie ukraińskich ludobójców m.in. Romana Szuchewycza, jednostki ukraińskich kolaborantów SS Galizien!!! Występują często pod „flagą” czerwono-czarną odnosząca się do banderowskiej ideologii.
Pozdrawiam
Katarzyna Sokołowska

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)