„Głosy Podolan” nr 151

Zapraszamy do zapoznania się z czasopismem „Głosy Podolan”.

„Głosy Podolan” nr 151 – link do pliku w formacie pdf

Osoby chętne na prenumeratę prosimy o kontakt telefoniczny 728-252-793, bądź na e-mail na adres igor_mode@wp.pl. Przewidywany koszt 50 zł rocznie (druk plus porto)- sprzedaż tylko na prenumeraty. W wypadku jeśli (z przyczyn różnych) nie uda się wydawać drukiem czasopisma , na pewno ukazywać się będzie wersja elektroniczna- bezpłatna wysyłana osobom chętnym- osoby te także prosimy o kontakt, jeśli ktoś potrzebuje wersje papierową można wydrukować bez problemu w każdym punkcie ksero. 
Oddziały i kluby prosimy o zorientowanie się kto wśród członków „Głosy” prenumerował- nie znamy wszystkich nazwisk a chcielibyśmy rozesłać zaległe numery których p. Kotowicz rozesłać już nie zdążyła.
Zechęcamy także państwa do przesyłania swoich wspomnień/relacji/ art. badawczych czy pożegnań do bezpłatnego umieszczania na naszych łamach.
Osobom chętnym redakcja wyśle także bezpłatnie wersje cyfrową numerów 148, 149, 150, oraz numeru specjalnego „Podole w starej pocztówce”. Numer Specjalny, wydrukowany w kolorze, będzie można także zakupić na zapisy  w cenie 11 zł egz. plus porto. Zachęcamy kluby i oddziały do zamawiania większej ilości numerów przy jednej wysyłce. Wszystkie numery „Głosów” dostępne są także bezpłatnie na stronie Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej: https://www.wbc.poznan.pl/dlibra/publication/4524#structure , niestety w większości numerów bez możliwości pobrania np. do druku (tylko odczyt).
Z kresowym pozdrowieniem
W imieniu redakcji „Głosów Podolan”
Igor Megger- p.o Redaktora Naczelnego

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)