W niedzielę 21 stycznia, godz. 13.00 (trzynasta !) w kościele na warszawskich Bielanach, Lasek Bielański, ul. Dewajtis 5 w intencji śp. ks. wardapeta Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego.

20 stycznia 2024
Zapraszam na Mszę św. w obrządku ormiańskim w niedzielę 21 stycznia, godz. 13.00 (trzynasta !) w kościele na warszawskich Bielanach, Lasek Bielański, ul. Dewajtis 5 (zamiast Mszy św. w kaplicy na ul. Łazienkowskiej).

* * *
Będziemy modlić się w intencji śp. ks. wardapeta Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, a także dziękować Bogu za jego owocną i długą posługę (ponad 20 lat) wśród Ormian i dla Ormian w Polsce. Tę posługę sprawował na terenie całego kraju. Był swoistym liderem Ormian polskich, ich najbardziej znanym przedstawicielem.

Na podsumowania tej posługi przyjdzie czas. Chciałbym jednak, byśmy w tę niedzielę przedstawili po Mszy św. kilka wspomnień i świadectw, ogólnych bądź osobistych, związanych z pracą i obecnością śp. ks. Tadeusza w środowisku ormiańskim.
* * *
Chętni do zabrania głosu proszeni są o zgłoszenie się przed Mszą Świętą. Można przesłać świadectwa pisemne (na mój adres jnaum@interia.pl), by mogły być odczytane w kościele.
* * *
Zapraszam serdecznie także do udziału on-line. Wystarczy wejść na stronę parafii www.lasbielanski.pl i zaznaczyć zakładkę „Transmisja Mszy Świętej na YouTube”, lub na stronie YouTube wpisać: Las Bielański msza online.
* * *
Z serdeczną pamięcią w modlitwie
Ks. Józef Naumowicz

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)