Polityka kundlizmu w Polsce, od wójta do prezydenta

„Zdrajcy nie wolno porównać z nikim i z niczym. Myślę, że porównanie ze zdrajcą byłoby krzywdzące nawet dla wszy tyfusowej.” – Maksym Górki.

Wczoraj odbyła się kolejna Sesja Rady Miejskiej w Elblągu, na której radna PiS, Pani Elżbieta Banasiewicz zadała prezydentowi miasta Witoldowi Wróblewskiemu pytanie o to:

Jak przebiegała współpraca z Tarnopolem? – o to zapytała w piśmie z 18 stycznia. W tle pytań zadanych przez Panią Radnąznalazły się również ,,kontrowersje” związane z uhonorowaniem w Tarnopolu Romana Szuchewycza i Stepana Bandery.

Odpowiedź jakiej udzielił radnej PiS, Pani Elżbiecie Banasiewicz prezydent Witold Wróblewski, wpisuje się w ciąg dalszy polityki kundlizmu, prowadzonej przez obecną koalicję trzymającą władzę w Elblągu, czyli PSL, PO i SLD. Odpowiedź prezydenta Wróblewskiego jest także podtrzymaniem jego stanowiska, że nie tylko po kolejnym napluciu  w twarz obecnym władzom naszego miasta i wszystkim elblążanom przez neonazistowskie władze Tarnopola, nie tylko nie zerwie on relacji z ukraińskimi gloryfikatorami ludobójców Polaków z OUN – UPA i SS Galizien, ale nawet ich także nie zawiesi… – więcej w blogu kresywekrwi.blogspot.com

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)