Przesłuchanie – Antoni Jakóbczyk

Posłowie i służby wszelkiego rodzaju służą do szykanowania Nas Polaków, a nie reprezentowania naszych interesów, ani też naszej narodowości.

Na prośbę Pana Antoniego Jakóbczyka, działacza kresowego z Bartoszyc, któremu panujący na Warmii i Mazurach układ władzy, zniszczył karierę zawodową leśnika, zniszczono mu też rodzinę, i który od lat nie jest w stanie uzyskać od nikogo jakiejkolwiek pomocy w związku ze swoją sytuacją, zamieszczam Jego relację z przesłuchania, które odbyło się w KP Policji w Bartoszycach 16 grudnia 2019 r. Niech każdy z czytelników zobaczy kto nami naprawdę rządzi i to bez względu na to jaka ekipa w danym momencie jest u steru władzy oraz bez względu na jej barwy polityczne i ideologiczne, a także nazwę, którą się przedstawia, żelazną ręką trzymając Nas Polaków za twarz, nie starając się nawet już ukrywać, jakie uczucia w stosunku do Nas naprawdę żywi.

***

Po otrzymaniu zawiadomienia stawienia się w KP Policji w Bartoszycach na dzień 16 grudnia 2019 r godz.11. w charakterze świadka (pismo z dnia 09. grudnia pieczątka poczty oraz otrzymanie 12.12.2019r. (czyli dwa dni wędrowała na pocztę w tej samej miejscowości!). Zaskoczenia dla mnie nie ma” A teraz jak to wyglądało po okazaniu wezwania dla dyżurnego, kazano mi zaczekać na korytarzu, gdzie pojawiali się jacyś cywile. Po kilku minutach, z półpiętra pani, zapytała po nazwisku czy to ja, okazało się że to jest Pani,u której miałem się stawić… – więcej na stronie kresywekrwi.neon24.pl

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)