SUOZUN – Anty-banderowska Ukraina istnieje, ukraiński polityk przeciwko zakłamywaniu prawdy o zbrodniach UPA

„ICH ŚMIERDZĄCA DYWIZJA HAŁYCZYNA” – UKRAINIEC ANATOLIJ SZARIJ
Na kanale 112 Ukraina lider ukraińskiej partii politycznej PPSz skomentował decyzję ukraińskiego sądu – jakoby symbole dywizji SS „Galizien” nie są nazistowskie, więc mogą być demonstrowane bezkarnie na terytorium Ukrainy.
„NIE WARTO ROZMAWIAĆ Z MIŁOŚNIKAMI UPA I SS „GALIZIEN” – DOKŁADNIE TAK SAMO, JAK NIE ROZMAWIA SIĘ Z ROZJUSZONYM PSEM PODWÓRZOWYM”
„Ci, którzy są dla was nędznikami – dla niektórych innych są bohaterami.
Ci, dla których nędznicy są bohaterami – nigdy nie znajdą z wami wspólnego języka.
Stawajcie na czworakach, szczekajcie, starajcie się im przypodobać – nigdy w życiu [wam to się nie uda], oni jeszcze was podepczą, i w rezultacie jeszcze was oplują.
Dlatego gdy wam mówią o konieczności dialogu – oczywiście [uprzejmie] słuchajcie, ale zawsze pamiętajcie, że rozmawianie z podwórzowym rozjuszonym psem nie jest obowiązkowe. Można go po prostu ominąć, po prostu – ominąć.”
UKRAIŃCY NIE SĄ NARODEM ZBRODNICZYCH MANIAKÓW
https://www.youtube.com/watch?v=F2-sOKQLLXM od 21:40 – 26:00. Warto posłuchać i przekonać się o tym osobiście.
„NIGDY NIE USPRAWIEDLIWIĘ MORDOWANIA LUDNOŚCI CYWILNEJ, NIE USPRAWIEDLIWIĘ RZEZI WOŁYŃSKIEJ”
„Tak się złożyło, że zdecydowana mniejszość, której nawet nie warto starać się zrozumieć, narzuca normalnej, adekwatnej większości Ukraińców swoich bohaterów – nędzników” – powiedział Szarij.
„NIECH NIE LEZĄ DO NAS ZE SWOJĄ ŚMIERDZĄCĄ DYWIZJĄ SS I UPA”
Szarij nie zamierza zabraniać agresywnej mniejszości nieracjonalnego zachowania polegającego na gloryfikowaniu kolaborantów Hitlera, pomagierów ludobójców – niech sobie stawiają te bałwany banderowskie w swoich wioskach, lecz niech nie lezą z nimi na terytorium zamieszkałe przez normalnych, rozsądnych Ukraińców.
„NALEŻY W DRODZE WYBORÓW ZMIENIĆ UKRAIŃSKĄ WŁADZĘ NA TAKĄ, KTÓRA NIE BĘDZIE SŁUCHAĆ AGRESYWNEJ MNIEJSZOŚCI”
„Władza ukraińska nie powinna podporządkowywać się mniejszości, ponieważ większość Ukraińców jest normalna” – powiedział Szarij. „Niestety, tak się złożyło, że mniejszość rządzi większością.”
NIE WARTO DEBATOWAĆ Z MIŁOŚNIKAMI MORDERCÓW DZIECI
ALE WARTO, A NAWET TRZEBA – POMAGAĆ UKRAIŃCOM, ZWOLENNIKOM ANATOLIJA SZARIJA
Czy my, obywatele Rzeczpospolitej, możemy coś dla nich – a jest ich według różnych szacunków od 500 000 do 2 milionów – zrobić? Otóż możemy. Jeśli znowu ukraińscy neonaziści lub post-banderowscy nacjonaliści zwani dla niepoznaki „aktywistami” pobiją na ulicy, w biurze lub we własnym domu zwolenników partii Szarija – powinniśmy przeciwko takiemu bezprawiu protestować pod konsulatami i ambasadą Ukrainy.
RAZEM BĘDZIEMY SILNIEJSI – OSOBNO BĘDZIEMY SŁABSI
Europejski świat polityki i mediów zamknął oczy i uszy na uliczny terror ukraińskich post-banderowskich radykałów – normalni spokojni Ukraińcy potrzebują pomocy międzynarodowej – na Ukrainie policja straciła monopol na przemoc i ich nie obroni.
SUOZUN napisał około trzy miesiące temu list do ambasadora Ukrainy (do wiadomości ambasadora Rzeczpospolitej w Kijowie) w sprawie bezkarnych pobić zwolenników partii Szarija i dziennikarzy na Ukrainie – pan Deszczycia nie raczył odpowiedzieć, a pan Cichocki – zareagować.

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)