Muzeum Kresowe

Drodzy Kresowianie

Pozdrowienia z Częstochowy przesyła Wam Adam Kiwacki z Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich. Mam dla Was radosną wiadomość. Możemy wszyscy mieć w Częstochowie Muzeum Kresowe. Uzyskaliśmy możliwość zagospodarowania na ten cel bardzo atrakcyjnych pomieszczeń. Nasze przedsięwzięcie może być zrealizowane dzięki udogodnieniom jakie przydzielił Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego.

Zagłosujcie na Nasz projekt. Wszystkie informacje i narzędzia znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach bo.slaskie.pl.

Po otwarciu zakładki głosuj otwiera się lista złożona z zadań wojewódzkich oraz siedmiu podregionów w tym 6 podregion częstochowski, w nim lista dwunastu projektów wśród których na miejscu 10 nasze zadanie o kodzie:

MBO-1804/P6/19 i tytule: „Stała Wystawa – Historia, Kultura, Sport i Gospodarka Kresów Wschodnich Rzeczpospolitej Wschodniej”.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Województwa Śląskiego, w tym osoby które nie są jeszcze pełnoletnie. Każda z Tych osób ma do dyspozycji trzy głosy.

Oddajcie proszę te głosy na Nasze Kresowe Zadanie.

Pozdrawiam i dziękuję

Adam Kiwacki

Aby dodać komentarz, rozwiąż poniższe działanie. Ilość kropek odpowiada liczbie. (wymagane)